Üretici ile tüketicinin buluşma noktası…

Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi

ÖDEMİŞ BİTKİ FUARI

ADRES: 125. YIL KÜLTÜRPARK KARŞISI ÖDEMİŞ BELEDİYESİ FUAR ALANI - ÖDEMİŞ

Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi 21-24 EKİM 2021 de kapılarını tekrardan açmaya hazırlanıyor. Sergimiz; süs bitkisi üretimi yapan, üretim ve uygulama malzemelerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren, peyzaj tasarımı, proje ve uygulama hizmeti veren bütün kurum, kuruluş ve şahısların buluşma platformudur. İlki 2004 yılında düzenlenen sergi organizasyonu her yıl Ekim ayında Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği tarafından düzenlenmektedir.

Yeşil endüstrinin merkezinde Ödemiş Açık Fuar alanında yaklaşık 100 firmanın katılımcı olarak yer aldığı sergimizde iç pazar arayışımızın muhatabı olan tüm yerel yönetimleri, peyzaj mimarlarını, yapı şirketlerini misafir ettiğimiz gibi dış pazardan tüketici profilini de misafir etmeyi hedefliyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımızın taleplerine uygun olarak verimliğe önem veren, modern standartlarda yeniliğe açık bir organizasyon yapmayı kendimize ilke edinmiş olup, kaliteyi tecrübe ve teknolojiyle bütünleştirerek sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Covid-19 tedbirleri kapsamında eksiksiz tüm önlemler alınacak, siz değerli katılımcı ve ziyaretçilerin sağlığını korumak her şeyin üzerinde tutulacaktır. Sosyal mesafe kurallarına uygun sayıda kişi alınıp, sosyal mesafe gözetilerek yerleşim yapılacaktır.

Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği Başkanı
Muammer ARDICAK