Hakkımızda | ÖDEMİŞ ÇİÇEKÇİLİK - Ödemiş'in En İyi Çiçekçisi

Hakkımızda

ÖDEMİŞ ÇİÇEKÇİLİK

"ÖDEMİŞ ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK İşyerimiz 1991 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıl İnterflora çiçekçileri derneğine üye olmuştur. O yıllardan günümüze kadar yurtiçi ve yurtdışından aldığı çiçek siparişlerini en iyi şekilde teslim ederek sürekli müşteri memnuniyeti sağlamıştır. İşyerinin işletmesi Sabriye ÖZKAN tarafından yapılmaktadır. Şu an ödemiş in en eski çiçekçi işletmesi olarak yılların verdiği tecrübeyle daha kaliteli hizmet verilmektedir."

Ödemiş Çiçekçilik olarak ödemiş'te ki sevdiklerinizi mutlu edecek çiçekler hazırlıyor ve istediğiniz saatte teslim ediyoruz.

Ödemiş çiçekçilik, sevdiklerinizin iyi, kötü gününde yanında olduğunuzu hissettirmek için çiçeklerinizi onlara ulaştırıyor. Çiçek hayattır! Bazen aşk, bazen güven, bazen de acının sembolüdür. Sevdiklerinizin güzel anlarını, iş tebriğini, sevgililer gününü, anneler gününü, Ödemiş çiçek siparişi ile taçlandırabilir, onlara olan tüm duygularınızı anlatabilirsiniz. Ödemiş çiçekçisi arıyosanız; ödemiş çiçekçilik sizin aradığınız yer. Ödemiş'e çiçek göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sevdiklerinizin yüzünü gülümsetmek, acısını paylaşmak, sevginizi gösterme için Ödemiş'te kii çiçekçiler arasından Ödemiş Çiçekçilik olarak, siparişlerinizi tam yeri ve zamanında onlara ulaştırıyoruz. Ödemiş çiçekçiler arasında önemli bir yere sahip Ödemiş Çiçekçilik, uzun yıllardır çiçek deneyimini internete de taşıyarak sizleri güzellikle online çiçek siparişi konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Ödemiş çiçekçi, ödemiş çiçek, ödemiş çiçekçisi olmak üzere, Ödemiş şehir merkezi ve çevre beldelerde online çiçek gönder hizmetlerinizi sağlıyoruz.

Ödemiş Çiçekçilik'ten Doğum günü, Sevgililer günü, kadınlar günü, Anneler günü, Babalar günü, Yeni iş kutlaması, yıl dönümü gibi özel günlerde online çiçek satın alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bununla birlikte yeni doğum, açılış töreni, düğün, nikah ve söz etkinliklerinde de çiçek buketleri ve aranjmanları ile etkinliklerinizi renklendirebilirsiniz. Çiçekler, Güller , Orkideler, Saksı Çiçekleri, Buketler, Aranjmanlar, Lilyumlar, Sukulentler , Kaktüsler , Papatyalar, Kır çiçekleri ve Sıradışı Çiçekler kategorilerinde birbirinden güzel ve kaliteli çiçek türleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor. Ödemiş Çiçek yıl boyunca çeşitli çiçek kampanyaları ile sizlerle. Aynı zamanda Ödemiş Çiçekçilik web sitemizden gönderi yerinizi seçebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Çiçek bakımı hakkında bilgi edinmek için https://www.odemiscicek.com/blog takip edebilirsiniz. Ödemiş Çiçekçilik ile özel tasarım eşsiz çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ödemiş Çiçek ile online çiçek siparişi artık hiç olmadığı kadar kolay ve kaliteli. Tek yapmanız gereken sadece birkaç tıkla sipariş vermek.

Ödemiş Çiçekçilik

İş yerimizin google işletme adresi linktedir.

https://g.page/odemiscicekcilik

Ödemiş çiçek siparişinizi isterseniz web sitesi üzerinden, isterseniz whatsapp iletişim numaramızdan verebilir sizde sevdiklerinize kendisini özel hissettirebilirsiniz.

İşyerimiz Ödemiş şehir merkezinde olup Ödemiş şehir merkezine çiçek teslimatında teslimat ücreti talep edilmemektedir.

Ödemiş Merkez mahalleler harici dış mahalleler ve diğer ilçelere sipariş verdiğinizde adresin uzaklığına göre teslimat ücreti talep edilebilir.

Google a girip ödemiş çiçekçilik yazdığınızda wwww.odemiscicekcisi ödemiş çiçeksepeti vs. gibi bir çok bizimle alakası olmayan e-ticaret siteleri çıkabiliyor. Bize ait olan e-ticaret sitesi www.odemiscicek.com dur. Diğer sitelerin bizimle hiç bir alakası yoktur.

İşyerimizde ki personellerimiz profesyonel çiçekçi olup hazırlanan her siparişte maksimum özeni göstermektedir. Personelimize çiçek ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Ödemiş Çiçekçilik
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Ödemiş Çiçekçilik
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
02:44
×
Whatsapp   Ara